Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska

Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska ✓ Zweryfikowane dane

Wizytówka Premium

✓ Jesteś właścicielem? Przejmij i uzupełnij darmowy profil
📍 Os. na Murawie 13/lok.2, 61-665 Poznań
★★★★☆ 4,1/5 (84 opinii)
🛡️ Wiarygodność GPD
80/100
Ocena wyliczana na podstawie kompletności wizytówki WWW, średniej ocen oraz liczby opinii klientów w Google.
🕒
Brak godzin otwarcia

Jesteś właścicielem? Zweryfikuj profil i uzupełnij godziny.

🗺️ Mapa i dojazd

Ptak Nieruchomości – Pośrednictwo i Zarządzanie
Małgorzata Ptak-Adamczewska

Ptak Nieruchomości to renomowana agencja pośrednictwa nieruchomości z siedzibą w sercu Poznania. Od ponad 25 lat, z pasją i zaangażowaniem, wspieramy naszych klientów w znalezieniu wymarzonego miejsca do życia, pracy oraz inwestycji. Nasze biuro, prowadzone przez Małgorzatę Ptak-Adamczewską, to synonim profesjonalizmu i zaufania w branży nieruchomości.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, obejmujący pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów oraz działek, a także obiektów komercyjnych, takich jak biura, magazyny czy hale. Jesteśmy tu, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów, dostosowując się do ich indywidualnych oczekiwań. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat lokalnego rynku, co pozwala nam skutecznie doradzać zarówno sprzedającym, jak i kupującym.

W Ptak Nieruchomości skupiamy się nie tylko na transakcjach, ale także na zarządzaniu oraz administracji nieruchomościami. Oferujemy kompleksowe usługi, w tym aranżację przestrzeni z wykorzystaniem technik home stagingu, a także profesjonalne sesje zdjęciowe i wirtualne spacery, co znacząco zwiększa atrakcyjność oferowanych nieruchomości.

Nasza misja to nie tylko sprzedaż czy wynajem nieruchomości, ale przede wszystkim pomoc w realizacji marzeń naszych klientów. Niezależnie od tego, czy poszukujesz komfortowego mieszkania, czy przestronnej działki, z nami zyskujesz pewność, że znajdziesz coś idealnego.

Zapraszamy do kontaktu – z nami Twoja nieruchomość stanie się realnością!

Adres: ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
Telefon: (61) 8 515-313
E-mail: office@ptak.poznan.pl

Zobacz nasze oferty i przekonaj się, dlaczego warto zaufać Ptak Nieruchomości!

🛡️

Zweryfikowana Agencja

Dane potwierdzone w rejestrach publicznych
Status prawny: Aktywna
Pełna nazwa podmiotu rejestrowego: MAŁGORZATA PTAK-ADAMCZEWSKA
Staż / Doświadczenie: 🏆 Na rynku od 23 lat (2003 r.)
Numer NIP: 7781104375
Numer REGON: 630734250
📞

Bezpośredni Kontakt

Porozmawiaj z agentem
Odwiedź profile agencji:

Usługi i specjalizacje – Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska

Wynajem nieruchomości Mieszkania Domy Działki i grunty Nieruchomości komercyjne Home staging Fotografia / wideo Wsparcie prawne
Zakres utworzony na podstawie danych profilu oraz treści opisu oferty. Szczegóły warto potwierdzić bezpośrednio z biurem.

📊 Na tle biur w Poznań

Ocena tego biura 4,1/5
Średnia w mieście 4,59/5
Różnica względem średniej -0,49
Liczba opinii 84
Średnia liczba opinii w mieście 74
Pozycja wg oceny i liczby opinii 145 / 169
Porównanie ma charakter informacyjny i bazuje na danych serwisu Gdzie-Po-Dom. Przy remisie wyżej znajduje się profil z większą liczbą opinii.

💰 Warunki współpracy

Prowizja przy sprzedaży Brak potwierdzonych danych
Prowizja przy wynajmie Brak potwierdzonych danych
Umowa na wyłączność Brak danych
OC pośrednika Brak danych
Brak danych nie oznacza, że biuro nie oferuje danej opcji. Warunki i zakres usług należy potwierdzić przed podpisaniem umowy.

Najczęstsze pytania o Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska

Jaką ocenę ma Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska?

Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska ma obecnie ocenę 4,1/5 na podstawie 84 opinii Google zapisanych w profilu Gdzie-Po-Dom.

Gdzie znajduje się Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska?

Adres prezentowany w profilu: Os. na Murawie 13/lok.2, 61-665 Poznań.

Ile wynosi prowizja w Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska?

Gdzie-Po-Dom nie posiada obecnie potwierdzonej stawki prowizji przy sprzedaży. Przed podpisaniem umowy warto poprosić biuro o podanie wynagrodzenia brutto i dokładnego zakresu usług.

Jakimi usługami zajmuje się Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska?

W opisie oferty i danych profilu występują m.in.: Wynajem nieruchomości, Mieszkania, Domy, Działki i grunty, Nieruchomości komercyjne, Home staging, Fotografia / wideo, Wsparcie prawne. Szczegółowy zakres warto potwierdzić bezpośrednio z biurem.

Jak Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska wypada na tle innych biur w Poznań?

Średnia ocena biur w tej kategorii wynosi obecnie 4,59/5. Ptak Nieruchomości. Pośrednictwo i Zarządzanie. Małgorzata Ptak-Adamczewska ma ocenę 4,1/5. Porównanie opiera się na danych zapisanych w serwisie Gdzie-Po-Dom.

🔎 Źródła i weryfikacja informacji

• Ocena i opinie: Google Maps.
• Porównanie lokalne: profile rankingu Poznań w portalu Gdzie-Po-Dom.