Biuro Deweloperskie

Biuro Deweloperskie ✓ Zweryfikowane dane

Wizytówka Premium

✓ Jesteś właścicielem? Przejmij i uzupełnij darmowy profil
📍 Ludowa 42C, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec
★★★★★ 5/5 (33 opinii)
🛡️ Wiarygodność GPD
90/100
Ocena wyliczana na podstawie kompletności wizytówki WWW, średniej ocen oraz liczby opinii klientów w Google.
🕒 Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 09:00–18:00
  • Wtorek 09:00–18:00
  • środa 09:00–18:00
  • Czwartek 09:00–18:00
  • Piątek 09:00–17:00
  • Sobota Zamknięte
  • Niedziela Zamknięte
🗺️ Mapa i dojazd

Biuro Deweloperskie – Rynek Pierwotny – Nowe Mieszkania i Domy

Witamy w Biurze Deweloperskim, Twoim zaufanym partnerze w poszukiwaniu idealnych nieruchomości na rynku pierwotnym! Oferujemy bogaty wybór nowoczesnych mieszkań i domów, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób planujących zakup swojego pierwszego lokum, jak i inwestorów zainteresowanych rentownymi projektami.

Ogłoszenia i Oferta

Przeglądaj naszą aktualną bazę ogłoszeń, aby znaleźć wymarzone m². Dysponujemy szerokim portfolio nieruchomości, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę. Od mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach miejskich po eleganckie domy w spokojnych okolicach – w Biurze Deweloperskim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

O nas

Nasze Biuro Deweloperskie to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy pasjonują się rynkiem nieruchomości. Z każdym klientem nawiązujemy indywidualne podejście, co pozwala nam skutecznie realizować marzenia o własnym lokum. Dodatkowo, dzielimy się z naszymi klientami wiedzą na temat aktualnych trendów rynkowych, ułatwiając im podjęcie najlepszych decyzji.

Szukasz nowego mieszkania?

Jeśli planujesz zmianę i pragniesz zamienić stare M na nowe, to dobrze trafiłeś! Dzięki naszym usługom wraz z wykończeniami pod klucz, możesz cieszyć się gotowym do zamieszkania wnętrzem bez dodatkowego wysiłku. Nasz zespół pomoże również w znalezieniu odpowiednich opcji wynajmu dla osób poszukujących inwestycyjnych możliwości.

Dla dewelopera

Współpracujemy z deweloperami, pomagając im w promocji ich projektów. Jeśli jesteś deweloperem i chciałbyś nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami, aby omówić możliwości rozwoju i wsparcia w zakresie sprzedaży.

Skontaktuj się z nami!

Nie czekaj, znajdź swoje wymarzone m² już dziś! Skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację wybranych nieruchomości. Razem zrealizujemy Twoje marzenia o nowym domu!

🛡️

Zweryfikowana Agencja

Dane potwierdzone w rejestrach publicznych
Status prawny: Aktywna
Pełna nazwa podmiotu rejestrowego: ZAGŁĘBIOWSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Staż / Doświadczenie: 🏆 Na rynku od 6 lat (2020 r.)
Numer NIP: 6292492093
Numer REGON: 381999451
Numer KRS: 0000759845
📞

Bezpośredni Kontakt

Porozmawiaj z agentem
Odwiedź profile agencji:

Usługi i specjalizacje – Biuro Deweloperskie

Mieszkania Domy Rynek pierwotny Wsparcie prawne
Zakres utworzony na podstawie danych profilu oraz treści opisu oferty. Szczegóły warto potwierdzić bezpośrednio z biurem.

📊 Na tle biur w Sosnowiec

Ocena tego biura 5,0/5
Średnia w mieście 4,58/5
Różnica względem średniej +0,42
Liczba opinii 33
Średnia liczba opinii w mieście 66
Pozycja wg oceny i liczby opinii 18 / 86
Porównanie ma charakter informacyjny i bazuje na danych serwisu Gdzie-Po-Dom. Przy remisie wyżej znajduje się profil z większą liczbą opinii.

💰 Warunki współpracy

Prowizja przy sprzedaży Brak potwierdzonych danych
Prowizja przy wynajmie Brak potwierdzonych danych
Umowa na wyłączność Brak danych
OC pośrednika Brak danych
Brak danych nie oznacza, że biuro nie oferuje danej opcji. Warunki i zakres usług należy potwierdzić przed podpisaniem umowy.

🔄 Aktualność informacji

Dane Google / opinie 11.09.2026

Najczęstsze pytania o Biuro Deweloperskie

Jaką ocenę ma Biuro Deweloperskie?

Biuro Deweloperskie ma obecnie ocenę 5,0/5 na podstawie 33 opinii Google zapisanych w profilu Gdzie-Po-Dom.

Gdzie znajduje się Biuro Deweloperskie?

Adres prezentowany w profilu: Ludowa 42C, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.

Ile wynosi prowizja w Biuro Deweloperskie?

Gdzie-Po-Dom nie posiada obecnie potwierdzonej stawki prowizji przy sprzedaży. Przed podpisaniem umowy warto poprosić biuro o podanie wynagrodzenia brutto i dokładnego zakresu usług.

Jakimi usługami zajmuje się Biuro Deweloperskie?

W opisie oferty i danych profilu występują m.in.: Mieszkania, Domy, Rynek pierwotny, Wsparcie prawne. Szczegółowy zakres warto potwierdzić bezpośrednio z biurem.

Jak Biuro Deweloperskie wypada na tle innych biur w Sosnowiec?

Średnia ocena biur w tej kategorii wynosi obecnie 4,58/5. Biuro Deweloperskie ma ocenę 5,0/5. Porównanie opiera się na danych zapisanych w serwisie Gdzie-Po-Dom.

🔎 Źródła i weryfikacja informacji

• Oferta i sposób działania: oficjalna strona Biuro Deweloperskie.
• Ocena i opinie: Google Maps.
• Porównanie lokalne: profile rankingu Sosnowiec w portalu Gdzie-Po-Dom.